Carp Zoom Rovarírtós Kempinglámpa
| Cikkszám: | CZ2927 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 6.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Újratölthető, energiatakarékos lámpa és szúnyogölő beltéri és kültéri használatra.
- Szuper fényes fehér LED (200lm)
- Az ibolya színű LED hatékonyan vonzza a szúnyogokat, melyeket 2000 V pusztít el
- Hatékony terület: 30-40 m²
- 4 üzemmód: kikapcsolt, csak fehér fény vagy szúnyogcsapda mód, illetve az előző kettő egyszerre is használható
- IP44 - fröccsenésmentes burkolat
- 2000 mAh újratölthető elem
- Töltés: USB DC5V 2000mA (max. 3,5 óra)
- Tisztítókefe és USB-kábel tartozik hozzá
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szuper fényes fehér LED | 200lm |
| Az ibolya színű LED | hatékonyan vonzza a szúnyogokat, melyeket 2000 V pusztít el |
| Hatékony terület | 30-40 m² |
| 4 üzemmód | kikapcsolt, csak fehér fény vagy szúnyogcsapda mód, illetve az előző kettő egyszerre is használható |
| IP44 | fröccsenésmentes burkolat |
| 2000 mAh | újratölthető elem |
| Töltés | USB DC5V 2000mA (max. 3,5 óra) |
| Tartozék | Tisztítókefe és USB-kábel tartozik hozzá |