Carp Zoom Surf Bot Entrant Bigfish 300cm 2részes - 200-500g
| Cikkszám: | CZ6513 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 8.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Entrant Bigfish kialakítása a kapitális méretű halak kifogására készült. A rendkívül erős bottest és a masszív kéttalpas gyűrűsor még a legkeményebb fárasztások közepette is megállja a helyét.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 200-500g |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 156cm |