Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 2lb
| Cikkszám: | DW00283-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 23.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A két Stalker modell 10lábas, 2.00 és 3.00lb tesztgörbékkel ideális rövid távolságon történő, vagy csónakos horgászatra. A Stalker botok 40-es méretű keverőgyűrűvel rendelkeznek. Ezek a botok ugyanúgy alkalmasak süllő, vagy csuka letett botos horgászatához.
- HMC+® karbonszálas blank
- Megbízható put-over csatlakozás
- Minőségi zsugorcső nyél
- DPS orsótartó
- Seaguide® gyűrűk
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 300cm |
| Dobósúly | 2lb |
| Akció | progressive |
| Zárt hossz | 157cm |
| Tagok | 2 |
| Gyűrűk | 6 |
| Súly | 255g |