Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 12ft (360cm) 2részes - 3lb
| Cikkszám: | DW00285-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 26.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A HMC+ karbonból készült Ninja X pontyozó botok karcsú blankjai dobáskor teljesen feltöltődnek, és hatalmas tavolságokra dobhatunk a szerelékünkkel. Harc közben a botok progresszív akciója ideális puffert biztosít a heves fejrázások és gyors kirohanások elnyeléséhez. Fárasztás közben garantált a maximális szórakozás. A Ninja X pontyozó botok kellemes és elegáns dizájnnal rendelkeznek, és hamar szembetűnik a minőségi anyaghasználat. A karcsú zsugorcső nyél könnyen tisztítható, stabilan és kényelmesen ül a kézben és a bottartóban.
- HMC+® karbonszálas blank
- Megbízható put-over csatlakozás
- Minőségi zsugorcső nyél
- DPS orsótartó
- Seaguide® gyűrűk
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Dobósúly | 3lb |
| Akció | progressive |
| Zárt hossz | 186cm |
| Tagok | 2 |
| Gyűrűk | 6 |
| Súly | 360g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Bojlis Bot Rod TX-1B Carp 10ft (305cm) 2részes - 3lb
-27%
Nincs raktáron