Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 13ft (390cm) 2részes - 3,5lb
| Cikkszám: | DW00286-00 |
| Raktárkészlet: | 5 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A HMC+ karbonból készült Ninja X pontyozó botok karcsú blankjai dobáskor teljesen feltöltődnek, és hatalmas tavolságokra dobhatunk a szerelékünkkel. Harc közben a botok progresszív akciója ideális puffert biztosít a heves fejrázások és gyors kirohanások elnyeléséhez. Fárasztás közben garantált a maximális szórakozás. A Ninja X pontyozó botok kellemes és elegáns dizájnnal rendelkeznek, és hamar szembetűnik a minőségi anyaghasználat. A karcsú zsugorcső nyél könnyen tisztítható, stabilan és kényelmesen ül a kézben és a bottartóban.
- HMC+® karbonszálas blank
- Megbízható put-over csatlakozás
- Minőségi zsugorcső nyél
- DPS orsótartó
- Seaguide® gyűrűk
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 3,5lb |
| Akció | progressive |
| Zárt hossz | 201cm |
| Tagok | 2 |
| Gyűrűk | 6 |
| Súly | 435g |