Daiwa Bojlis Bot Vertice Carp 13ft (390cm) 2részes - 3,75lb
| Cikkszám: | DW00287-00 |
| Raktárkészlet: | 6 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 42.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Vertice sorozat vékony HMC+ karbon blankjait teljesen átterveztük és továbbfejlesztettük. A gyors és jól kiegyensúlyozott botokkal még nagy távolságba is pontosan tudunk dobni. Határozott spiccakcióval, erős gerinccel rendelkezik. Az elegáns kialakítású zsugorcsöves nyél és a Seaguide DPS orsó tartó kortalan megjelenést kölcsönöz.
A prémium minőségű, vékony kerámia betétes Seaguide gyűrűk prémium minőségűek, ami ebben az árkategóriában egyedülálló. A 12 és 13lábas modellek mindegyike 50-es keverőgyűrűvel rendelkezik. A 10lábas Stalker modell pedig 40-es méretűvel.
- HMC+® karbonszálas blank
- Minőségi zsugorcső nyél
- Seaguide® DPS orsótartó
- Seaguide® gyűrűk
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 3,75lb |
| Akció | progressive |
| Zárt hossz | 203cm |
| Tagok | 2 |
| Gyűrűk | 6 |
| Súly | 450g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Fox Bojlis Bot Horizon X3-S Rod Shrink Handle 10ft (300cm) - 3lb
-22%
Nincs raktáron
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 12ft (360cm) 2részes - 3lb
-40%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class 12" (360cm) Distance Feeder 3 részes 1-110g
-1%
Nincs raktáron