Daiwa Elsőfékes Orsó 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD
| Cikkszám: | DW00276-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 43.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Big Pit pontyos orsó retro dizájnnal.
A Crosscast 45 SCW QD OT a legújabb technológiával és maximális dobótávjával ejt rabul. A Tough Digigear teljesen sima futást és nagy vonóerőt garantál. Az extra erős tengely elegendő erőtartalékot kínál ahhoz, hogy még a nagy pontyokat és harcsákat is irányítani tudjuk fárasztás közben. A QD fékrendszer használatával gyorsan alkalmazkodhatunk bármilyen helyzethez. A távdobó dob pereme az SCW keresztirányú zsinórfektetéssel kombinálva csökkenti a zsinór súrlódását dobás közben, és gondoskodik a minél nagyobb dobástávolságokról. A One-Touch lehajtható hajtókar gyorsan és egyszerűen működtethető, így biztosítva a felszerelt bot kényelmes szállítását bottáskában.
- 3 golyóscsapágy
- AIR ROTOR®
- DIGIGEAR® II hajtómű
- QDM fékrendszer
- SCW (Slow Cross Wrap®) zsinórfektetés
- 45mm-es dobemelés
- Alumínium távdobó dob
- HIP® zsinórbeakasztó
- Twist Buster® II zsinórvezető görgő
- One-Touch lehajtható hajtókar
- Fa hajtókargomb
- A felkapókart kézzel kell visszahajtani
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 5000LD |
| Csapágy | 4 |
| Kapacitás | 530/0.35 |
| Áttétel | 4.9:1 |
| Behúzás | 104cm |
| Fék | 15kg |
| Súly | 640g |