Daiwa Elsőfékes Orsó 23 Ninja Match & Feeder LT 4000-C
| Cikkszám: | DW-VP00165-00 |
| Raktárkészlet: | 5 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 31.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A 23 hüvelykes Ninja Match & Feeder modellek Airdrive Design-nal – selymesen sima működés és tökéletes erőátvitel.
Az Airdrive Rotor csökkenti a súlyt az orsó elülső részén, ami jobb egyensúlyt és nagyobb érzékenységet eredményez. Az erős Digigear hatalmas visszakereső erőt kínál, és gondoskodik a folyamatos zökkenőmentes működésről.
Az új Airdrive fogantyú könnyebb, mint az előző változat, rendkívül strapabíró, és az új karral kombinálva jelentősen csökkenti a gubancolást a dobás során. Ha a zsinór összegabalyodna a biztosítókarnál, a fogantyú elfordításával egyszerűen a damilgörgőhöz csúszik a karon keresztül – a szükséges művelethez. Az ATD Type-L húzás gondoskodik az egyenletes és optimalizált zsinórleoldásról feszültség alatt, nagy indítási ellenállás nélkül, biztosítva a szükséges biztonságot a nagy példányok elleni küzdelemben. Az alumínium Longcast ABS orsó speciális orsóperemmel rendelkezik, amely csökkenti a súrlódást és hozzájárul a hosszabb dobási távolságokhoz. A zsinórhenger Twistbuster III kialakítása tökéletes a fonott zsinórok használatához: a zsinór nem szorul össze visszahúzás közben, és kevesebb csavarodást eredményez.
A 6000-es méretű L-méretű T-alakú fogantyúgombbal rendelkezik.
- AIRDRIVE Design
- 4 golyóscsapágy
- AIRDRIVE ROTOR®
- TOUGH DIGIGEAR®
- ATD™ Type-L húzórendszer
- Cross Wrap® rendszer
- Kovácsolt ABS® alumínium longcast orsó
- AIRDRIVE Óvadék
- Twist Buster® III vonalhenger
- Megmunkált alumínium fogantyú
- T-alakú fogantyúgomb
Vélemények
Paraméterek
| Tömeg | 0,285 kg |
| Zsinorkapacitás | 0.28mm/150m |
| Csapágyszám | 4 |
| Áttétel | 5.2:1 |
| Behúzás | 82cm |