Daiwa Elsőfékes Orsó 24 Crosscast 45 SCW QD 5000C
| Cikkszám: | DW00274-00 |
| Raktárkészlet: | 10 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 46.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
DAIWA Big Pit technológia kiemelkedő áron.
A 24 Crosscast lenyűgöz könnyű és sima futásával és nagy teljesítményével. A 45mm-es dobemelés a speciális kúpos távdobó dobbal kombinálva hatalmas dobástávokat tesz lehetővé és könnyű kezelhetőséget biztosít. A Zaion V anyagból készült könnyű Air Rotor rendkívül strapabíró és nagyon könnyen indul. Az extra erős, rozsdamentes acélból készült tengely még a legnagyobb terheléssel is megbirkózik. A HIP zsinórbeakasztó védi a zsinórt, és ideális, ha célzottan etetésre horgászunk.
A QD fék biztosítja a gyors beállítási lehetőséget horgászat közben az egyéni preferenciákhoz.
Az orsót festetlen felülettel gyártjuk – ez kiküszöböli a repedezett és lepattogzott bevonatot még hosszú használat után is.
- 4 golyóscsapágy
- ZAION V® AIR ROTOR®
- DIGIGEAR® II hajtómű
- Infinite Anti-Reverse® visszaforgásgátló
- QDM fékrendszer
- SCW (Slow Cross Wrap®) zsinórfektetés
- 45mm-es dobemelés
- Alumínium távdobó dob
- HIP® zsinórbeakasztó
- Twist Buster® II zsinórvezető görgő
- Gépi esztergálású alumínium hajtókar
- T-alakú hajtókargomb
- A felkapókart kézzel kell visszahajtani
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 5000C |
| Csapágy | 4 |
| Kapacitás | 300/0.35 |
| Áttétel | 4.9:1 |
| Behúzás | 104cm |
| Fék | 15kg |
| Súly | 600g |