Daiwa Spod Bot Super Spod 13' (390cm) 5 lb 2 Részes
| Cikkszám: | DW00235-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 46.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Daiwa Super Spod botokkal egy olyan speciális bot sort kínálunk, melyekkel a nehéz etetőrakétákat a kívánt helyre be tudjuk juttatni. A Super Spod erős blankja bírja a nagy mennyiségű etetőanyagot is, így nagy dobótávolságokat tesz lehetővé. A csavarodásmentes HMC+ karbonszálas blank abszolút precízen dob! A nyélrész úgy lett kialakítva, hogy dobás közben kézre álljon, ugyanakkor könnyen tisztítható legyen. Igazi erőgépek!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| HMC+® karbonszálas blank | |
| EVA zárókupak | |
| DPS orsótartó | |
| Seaguide® TDG gyűrűk | |
| Hossz | 390 cm |
| Terhelhetőség | 5,00 lb |
| Tagok száma | 2 db |
| Progresszív akció | |
| Szállítási hossz | 205 cm |
| Gyűrűk száma | 6 db |
| Súly | 435 gramm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 13ft (390cm) 2részes - 3,5lb
-31%
Raktáron
Shimano TRIBAL TX-2 11 2,75lbs 2 részes bojlis bot (TX211275)
-15%
Nincs raktáron