Daiwa Spod Orsó 23 Super Spod 45 SCW QD-OT
| Cikkszám: | DW00256-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 60.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Daiwa 23 Superspod 45 scw qd-ot egy extra erős Spod orsó 45mm-es dobemeléssel!
A horgászvizeken bevezetett számos új korlátozás miatt egyre népszerűbb a spodolás.
A megfelelő kombóval 100 méteres távolságon túl is ki tudjuk alakítani az etetésünket.
A 45mm-es dobemelésnek és a speciális dob peremnek köszönhetően az új 23‘
Superspod pontosan megfelel erre a célra.
A két HIP fém klipsz könnyű kezelhetőséget biztosít a pontos dobásokhoz az etetési
pontra. A Digigear II hajtás rendkívül erős, és a Zaion V rotorral együtt elképesztő
vonóerőt biztosít a nagyméretű etetőrakéták behúzásához.
Jellemzői:
- Csapágyak száma: 6db
- Fékrendszer: QD elsőfék
- Áttétel: 5,5:1
- Zsinórkapacitás: 300 méter - 0.35mm
- Zsinórbehúzás: 118 cm
- Súly: 620g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Csapágyak száma | 6db |
| Fékrendszer | QD elsőfék |
| Áttétel | 5,5:1 |
| Zsinórkapacitás | 300 méter - 0.35mm |
| Zsinórbehúzás | 118 cm |
| Súly | 620g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Baitrunner X-AERO 4000 FA Nyeletőfékes Orsó (BTXAR4000FA)
-15%
Nincs raktáron