Daiwa Táska N'ZON Feeder Bag M
| Cikkszám: | DW00219-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 26.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DAIWA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a megerõsített aljú szerelékes táska rengeteg helyet kínál minden olyan aprócikk számára, melyekre egy horgászat során szukség lehet. Az alsó részében 3 doboz található etetõkosaraknak és más aprócikknek - a nyitó ful belsõ oldalán van még egy lapos rekesz iratoknak, kulcsoknak, stb. A felsõ, bélelt szekciót tépõzárakkal kulönféle méretû egységekre lehet beosztani. A fedélben van még egy cipzáras zseb például aprócikkek, telefon számára. Párnázott vállszíjjal és tépõzáras fulekkel készul. A gumírozott alsó rész megakadályozza, hogy alulról nedvesség szivárogjon a táskába.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 30x20x25cm |
| Alsó rész mérete | 30x20x16cm |
| Felsõ rész mérete | 30x20x9cm |