Deeper Phone Holder Telefon Tartó Hatótávnövelő Elemmel Range Extender
| Cikkszám: | DGAM0030 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 63.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DEEPER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Deeper Range Extender szett tartóval
Javítsa a telefon és a szonár közötti kapcsolatot nagy távolág esetén, etetőhajós horgászat során. A Deeper Range Extender hivatalos tanúsítvánnyal ellátott, nagy hatékonyságú vízálló készülék, amelyet könnyű beállítani. Telefontartó jár hozzá, amely a legtöbb telefonmérethez illeszkedik. Az összes Deeper szonárral működik, de a PRO/CHIRP sorozattal ideálisan használható.
Anyag: Deeper Range Extender: ABS ház, fém betét; Tartó telefonhoz és Deeper Range Extenderhez: alumínium ötvözet, ABS, rozsdamentes acél, szilikon
Üzemi hőmérséklet: 0°C–40°C / 32°F–104°F
Üzemidő: Akár 14 óra
Töltési technológia: 100% 3 óra alatt
Belső akkumulátor: lítium-ion, 3,8 V, újratölthető, 1300 mAh (jellemző)
Csatlakozás: Wi-Fi
Csatlakozási tartomány: Stabil kapcsolat akár 200 m/656 láb távolságig
Telefoncsíptető szélessége: 5–8,5 cm/2–3,3 hüvelyk
Vélemények
Paraméterek
| Anyag | Deeper Range Extender; ABS ház, fém betét; Tartó telefonhoz és Deeper Range Extenderhez:alumínium ötvözet, ABS, rozsdamentes acél, szilikon |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C–40°C / 32°F–104°F |
| Üzemidő | Akár 14 óra |
| Töltési technológia | 100% 3 óra alatt |
| Belső akkumulátor | lítium-ion, 3,8 V, újratölthető, 1300 mAh (jellemző) |
| Csatlakozás | Wi-Fi |
| Csatlakozási tartomány | Stabil kapcsolat akár 200 m/656 láb távolságig |
| Telefoncsíptető szélessége | 5–8,5 cm/2–3,3 hüvelyk |