Delphin Area BOILIE Carpath Bojliszárító Zsák
| Cikkszám: | 420220240 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 7.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin AREA egy egyedülálló kidolgozottságú táska család, amely a a pontyhorgászoknak lett tervezve CARPATH dizájnban. Hibátlan varratok, erős cipzárok, ergonomikus szabás. Ez a Delphin AREA!
Hálós táska, amely alkalmas a bojli tárolására és szárirtására. A fogantyúnak köszönhetően könnyen felakasztható, és kényelmesen kézben is szállítható. Hozzáférés vagy a tetején a nagy cipzáron keresztül, vagy alulról. Ezenfelül ott található egy úgynevezett túlfolyó zseb, amely önállóan szabályozható.
A CARPATH terepszín egy egyedülálló és szabadalmaztatott dizájn, amely a terepszínű álcázást és a ponty sziluetteket foglalja magába és alkotja a ezt a terepszínű mintázatot. Ez az egyedülálló megismételhetetlen tervezés teljes egészében a Delphin tervező asztalairól származik és áthelyezi a halászfelszerelések határait egy teljesen új dimenzióba.
Vélemények
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Méretek | 30x25x25cm |
| Felső nyílás | 28x20cm |
| Alsó nyílás | 15cm |
| Túlfolyó zseb méret | 10x14cm |