Delphin Area CARRY Carpath XL Táska
| Cikkszám: | 420220270 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 23.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin AREA egy egyedülálló kidolgozottságú táska család, amely a a pontyhorgászoknak lett tervezve CARPATH dizájnban. Hibátlan varratok, erős cipzárok, ergonomikus szabás. Ez a Delphin AREA!
Carryall táska egy praktikus táska horgászfelszerelés tárolására. Tervezéskor a fókusz a praktikus használaton volt, valamint hogy ellenálljon a rossz időjárási viszonyoknak. A táska 6mm béléssel rendelkezik minden oldalon, a szerelékek maximális védelmét biztosítva. Az egész táska rendkívül kompakt és stabil még üresen is. A teljes alsó rész 5 cm magasan vízálló réteggel merev résszel van ellátva, ezáltal nedves felszínre is tehető vagy akár vízbe. 3 cipzáros zseb található még rajta az egyéb horgász kiegészítők számára. A belsejében még egy nagy hálós zseb is helyet kapott. A belső tér maga úgy lett tervezve, hogy a többi táska az AREA szériából kényelmesen elférjen benne. Puha hevedere révén maximális a kényelem vállon viselve, vagy a praktikus fogónál fogva.
A CARPATH terepszín egy egyedülálló és szabadalmaztatott dizájn, amely a terepszínű álcázást és a ponty sziluetteket foglalja magába és alkotja a ezt a terepszínű mintázatot. Ez az egyedülálló megismételhetetlen tervezés teljes egészében a Delphin tervező asztalairól származik és áthelyezi a halászfelszerelések határait egy teljesen új dimenzióba.
Vélemények
Paraméterek
| Műszaki paraméterek XL | |
| Táska mérete | 55x35x30 cm |
| Belső méret | 45x30x29 cm |
| Első zseb méret | 30x20x5 cm |
| Oldal zsebek méret | 25x20x5 cm |
| Belső hálós zseb méret | 40x30 cm |