Delphin ARMADA CARP BlackWay 12' (360cm) 3,00lbs 2 részes bojlis bot
| Cikkszám: | 121210473 |
| Raktárkészlet: | 4 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 28.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Képzelje el a pillanatot, amikor kezébe kap egy tökéletesen karcsú pontyozó botot páratlan akcióval, kiegyensúlyozott elegáns dizájnnal és egy árcédulával, amiről azt gondolja nyomda hibás. Pontosan ezek első érzések miután megismerkedett a Delphin ARMADA Cork Black way bottal. Sikerült megalkotni egy botot, amely kiemelkedik a vitathatatlanul kiegyensúlyozott elemeivel. Gyönyörű, teljesen parabolikus matt karbon blank, parafa nyél, arany részletek és kitűnő tulajdonságok. A bot ideális benőtt folyópartokra, de a mai városi horgászatra is. Megörvendezteti minden egyes pillanatban, amikor a kezében lesz. A bot amellyel alaposan kiélvezni a kisebb pontyok fárasztását, de a kapitális pikkelyeseket is! Ez a Delphin ARMADA BW!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Rézs | 2 |
| Blank átmérője markolat felett | 12.4mm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Szállítási méret | 185cm |
| Súly | 360g |
| Markolat anyaga | cork + rubber cork |
| Markolat hossza (a bot alsó részétől a nyereg közepéig) | 65cm |