Delphin Bojlis Bot SYMBOL Carper 300cm 2részes - 3lbs
| Cikkszám: | 101005818 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 18.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin SYMBOL Carper egy népszerű pontyozó bot sorozat sorozat, amelynek már az első generációja megszerezte a fáradhatatlan, megbízható "munkás" hírnevét. Ezenkívül a Symbol második generációja vadonatúj, vonzó formatervezést kínál, amely a botot küllemében legalább egy szinttel fejebre helyezi. Az árcímke ezt a botot a kezdő szegmens botjai közé sorolja, de minősége meghaladja az Ön legoptimistább elvárásait. Karcsú, matt strukturált blank, modern rézrészletekkel és egy nagyon kényelmes barna nyél. Természetes a megbízható és bevált DPS nyereg, amely a nagy kapacitású orsók befogadására is alkalmas és a kiváló minőségű kéttalpas ??SiC gyűrűk. Ezzel a bottal még a legnagyobb halakat sem lesz nehéz legyőzni.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Modell 300cm/3.00lbs | |
| Tagok száma | 2 |
| Blank átmérő fogantyú felett | 11,4mm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Szállítási hossz | 155cm |
| Súly | 238g |
| Nyél | osztott, EVA hab + shrink |
| Nyél hossza (a bot aljától a nyereg közepéig) | 56cm |
| A keverőgyűrű nagysága | #40 |