Delphin C-RIGBOX Előketartó Doboz
| Cikkszám: | 902040530 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 3.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagyon praktikus Delphin C-RIGBOX kemény előketartó. Belsejében van egy műanyag bekattintós rész a horgok rögzítéséhez és egy habszivacs 260x69mm-es méretekkel, amelyekbe az előkék végét a hozzácsomagolt tűk segítségével lehet rögzíteni. A 20 darab sárga, kerek fejű tű két zárható rekeszben van. A sötétzöld színű előketartó szürke, átlátszó fedéllel van lezárva. A fedélen praktikus skála van centiméterben (30 cm) és hüvelykben (12 "). Megfizethető és nagyon praktikus berendezés nem csak ponty horgászok számára.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Muszaki paraméterek | |
| Méret | 348x85x25mm |
| Kapacitás | 20 db előke maximum 30cm hosszú |
| Súly | 193g |