Delphin CAMPY Zsebkés
| Cikkszám: | 950139004 |
| Raktárkészlet: | 4 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 1 db raktáron |
| Egységár: | 5.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ahogy a neve is sugallja, a CAMPY összecsukható kés nagyszerű asszisztens a kempingezéshez, a horgászathoz, egyszerű ételkészítéshez és hasonlókhoz. Ideális mérete van és nagyon jó fogást kínál. A vörös fa utánzat és a fém elemek kombinációja alkotja. A fogantyú hátsó részén található egy tolópengezár és egy nyílás a zsinór befűzéshez. A pengék hossza 6,5 cm, drop-point formájú. A CAMPY egy univerzális, jó árú és jó formájú összecsukható kés, amely ideális a mindennapi kültéri használatra.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Teljes hossz | 220mm |
| Penge hossz | 65mm |
| Penge magassága | 21mm |
| Penge vastagsága | 3mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Súly | 158g |