Delphin CAMU Zsebkés
| Cikkszám: | 950139003 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A CAMU szilárd fémből készült összecsukható kés, amelyet szeretni fognak a terepszín kedvelői. A fogantyúnak szép "erdei" terepszíne van, a 8,5 cm-es matt penge "liner lock" zárórendszerrel van ellátva a "bélészáró" típusú zárószerkezet rögzíti a fogantyú alsó részének eltolásával zárják. A "spear point" lándzsa pengét egy gyors rendszer segítségével ki lehet húzni a fogantyúból a fül megnyomásával. Van rajta egy klip, amely megakadályozza a kés kiesését a zsebéből.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Teljes hossz | 200mm |
| Penge hossz | 85mm |
| Penge magassága | 24mm |
| Penge vastagsága | 2mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Súly | 137g |