Delphin Catapult Steel Csúzli
| Cikkszám: | 930900055 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 6.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin STEEL fém csúzli egy magas minőségű, megbízható termék szabadalmaztatott gumirendszerrel, amely megakadályozza a gumi nem kívánt kioldódását a csúzliszárakról. A fém csúzliszárak garantálják az extrém időállóságát ennek a csúzlinak. A csúzli igényes kivitelének köszönhetően nagy lőtávolságok érhetők el pontos célzással. A csúzli kellően nagy kosara elegendő etetőanyagot képes befogadni és a fogantyúnak köszönhetően nagyon komfortos.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Csúzliszárak közti távolság | 20cm |
| Gumi hossza | 30cm |
| Kosár mérete | 10x5x5cm |
| Markolat hossza | 12cm |
| Teljes csúzli hossz | 28cm |