Delphin Chair XKO Szék
| Cikkszám: | 410300130 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 8.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a szék a megbízható és megkedvelt XK modellen alapul, csak háttámlával. Ez kényelmesebbé teszi a víz mellett eltöltött időt. Egészében ez egy könnyű, egyszerű hordozható szék. A gyártásánál 19mm-es vastagfalú profilt használtunk, mely biztosítja a stabilitást és terhelhetőséget. A profilok felületi kezelését porfestéssel láttuk el, mely biztosítja a kopásállóságát, korózia védelmet az agresszív környezettben. A szék alján műanyag ütközők vannak melyek védik a festett felületet. Az ülő része vastag, impregnált anyag mely dupla szővésű.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Ülés magassága | 33cm |
| Háttámla magassága | 33cm |
| Teljes magasság | 66cm |
| Ülőrész mérete | 30x35cm |
| Szállítási méret | 50x43x7cm |
| Súly | 1,65kg |