Delphin Dobócső Kobra 24mm
| Cikkszám: | 101002855 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 7.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Akár kezdő, akár gyakorlott horgász, a jól megetetett hely sokszor elengedhetetlen feltétele a sikeres horgászatnak. A Delphin KOBRA dobócsövet 24 mm átmérőjű bojlik pontos dobására tervezték. Súlya nem terheli meg túlzottan a kart, így energiát takarít meg a nagy fogások elleni küzdelemhez. Tartós műanyagból készült, amely biztosítja rugalmasságát és hosszú élettartamát. A nyél felett egy töltőnyílás található a csali gyorsabb behelyezése érdekében, ami vitathatatlan előnye ennek a modellnek.
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 95cm |
| A felső nyílás átmérője | 28mm |
| Súly | 236g |