Delphin ELITA Feeder Botzsák
| Cikkszám: | DP00389-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Puha tok, amelyet kifejezetten feeder horgászoknak terveztek. A hab párnázott nylon borított bélés megvédi az értékes felszerelését, és a T-PROTECT külső kemény tok speciálisan úgy van megtervezve, hogy megvédje feeder spicceit. Szállítható fogantyúval, vagy vállpántál ami az előkészített fülekhez rögzíthető, és az egész tok könnyen a vállra helyezhető. A táska nagyvonalú helyet biztosít az orsónak, amit nem kell levenni a botról, így nagyon gyorsan felkészül a horgászatra. Kétirányú cipzárral van ellátva, így a botok behelyezése nagyon egyszerű. A cipzárak futói nagy műanyag szíjjal vannak felszerelve. A szürke és a fekete kombinációja a vörös részletekkel az EL1TA sorozat jellemzője, amelyet a feeder horgászok rajongói értékelni fognak.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Műszaki paraméterek | |
| ELITA modell 120cm | |
| Méretek | 120x25x15cm |
| ELITA modell 135cm | |
| Méretek | 135x27x15cm |
| ELITA modell 145cm | |
| Méretek | 145x29x17cm |