Delphin Etna E3 12ft (360cm) 3lbs 2 Részes Bojli Bot
| Cikkszám: | 101000276 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 27.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin ETNA E3 bordó bot sorozat a Delphin legsikeresebb pontyozóbotjainak harmadik generációja. Igyekeztünk mindent megtartani, ami ezeket a botokat bestsellerekké teszi, és hozzáadni valami vadonatújat is, hogy ismét a minőség szintét egy újabb szintre emeljük. Ez állt a Delphin 2Power technológia kifejlesztése mögött. Ez a technológia két alszegmensből áll, a PowerWrapból és a PowerJoinból. Mindkét szegmenst az E3 sorozat minden modelljére alkalmazzák. A PowerWrap-ot azonnal észreveszi, amikor kapcsolatba lép a bottal. Ez egy további karbontekercselés a bot teljes hossza mentén, amely jelentősen megnöveli az erőt, és növeli a bot pillanatnyi túlterheléssel szembeni ellenállását. A gyakorlatban ez jelentősen hosszabb bot-élettartamot és csökkent mechanikai sérülékenységet jelent. Ennek a tekercsnek a másodlagos eleme a strukturált alapanyag vizuálisan nagyon vonzó eleme, amely a gumírozott FullShrink fogantyúval tökéletesen csúszásmentes felületet hoz létre. Ezen túlmenően a hideg hónapokban sokkal melegebb, mint az osztott fogantyúval rendelkező korábbi Etna generáció. A PowerJoin nem olyan feltűnő részlet, mint a wrap, de nem kevésbé fontos eleme ennek a sikeres egésznek. Mindegyik csatlakozás végén egy kis fémgyűrű található, amely jelentősen megérősitti.
Az intenzív blank erősítőkúra mellett dolgoztunk a karcsúságán is, és ezzel ismét bátran megerősíthetjük, hogy ezek egyértelműen az osztály legvékonyabbjai közé tartoznak. Ezenkívül a blankok megtartották az átlag feletti kiváló dobási és fárasztási tulajdonságaikat parabolikus akcióval.
A blankok kiváló minőségű, könnyített SiC gyűrűkkel vannak felszerelve, amelyek tökéletesen vezetik a zsinórt.
Az E3 olyan modellekkel bővül, amelyeket még nem látott a kínálatunkban. Kétrészes, 2,7 m és 3,3 m hosszú botok, amelyek ideálisak kisebb vagy benőtt vizekben történő horgászathoz, ugyanakkor tökéletesen megfelelnek behúzós csónakos horgászathoz is.
Vélemények
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Modell 360cm / 3,00lbs | |
| Tagok száma | 2 |
| Blank átmérő fogantyú felett | 13,22 mm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Szállítás hossza | 187cm |
| Súly | 334 g |
| Nyél | A FullShrink EVA véggel |
| Nyél hossza (a bot aljától a nyereg közepéig) | 63 |
| A keverőgyűrű nagysága | #50 |