Delphin EVA Vödör BAREL
| Cikkszám: | DP01133-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin BAREL egy hasznos eszköz, amely rugalmas EVA anyagból készül, emiatt összecsukható és könnyen tárolható. Alkalmas a fogás vízzel történő locsolgatására a matracon egy-egy fárasztás után, amíg a fényképezéshez készülünk. Azonban különböző más célokra is használhatja, amikor vizet kell tárolni, például etetőanyagok bekeverésére vagy kézmosásra, ezenkívül szerszámok és csali tárolására is alkalmas. A BAREL tömör fekete fogantyúja zsinórral is rendelkezik, amely lehetővé teszi a vízmerést nagyobb távolságból, meredekebb partoldalról vagy csónakból is.
Technikai információ:
5l
- Méret: 20x17 cm
- Szállítási méret: 20x8 cm
- Zsinór hossza: 5 m
10l:
- Méret: 25x22 cm
- Szállítási méret: 25x10 cm
- Zsinór hossza: 7 m
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| 5l | |
| Méret | 20x17 cm |
| Szállítási méret | 20x8 cm |
| Zsinór hossza | 5 m |
| 10l | |
| Méret | 25x22 cm |
| Szállítási méret | 25x10 cm |
| Zsinór hossza | 7 m |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Compac 5L, 10L, 17L Bucket - "camo" mintás 5L/10L/17L-es vödör fedéllel
3.289 Ft -tól
Nincs raktáron