Delphin Feeder Bot SYMBOL 2 (360cm/120g) 3 részes
| Cikkszám: | 101000300 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 25.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin SYMBOL Feeder egy népszerű feeder sorozat, amelynek már az első generációja megszerezte a fáradhatatlan, megbízható "munkás" hírnevét. Ezenkívül a Symbol második generációja vadonatúj, vonzó formatervezést kínál, amely a botot küllemében legalább egy szinttel fejebre helyezi.
Az árcímke ezt a botot a kezdő szegmens botjai közé sorolja, de minősége meghaladja az Ön legoptimistább elvárásait. Karcsú, matt strukturált blank, modern rézrészletekkel és egy nagyon kényelmes barna nyél. Természetes a megbízható és bevált DPS nyereg, amely a nagy kapacitású orsók befogadására is alkalmas és a kiváló minőségű kéttalpas SiC gyűrűk.
Az alapcsomagban a bot három spiccel rendelkezik, de vásárolható hozzá tartalék light, medium és heavy spicc.
A SYMBOL Feeder egy különleges dizájnú bot, kiváló ár-aránnyal és rendkívüli paraméterekkel, amelyet élvezni fog a folyókon a nehéz szerelékek használatánál, és még a legnagyobb halakat sem lesz nehéz legyőzni.
Műszaki paraméterek:
- Modell 360cm/120g
- Tagok száma: 3
- Blank átmérő fogantyú felett: 11,13mm
- Gyűrűk száma: 11
- Szállítási hossz: 125cm
- Súly: 254g
- Nyél: EVA hab
- Nyél hossza (a bot aljától a nyereg közepéig): 48cm
- Spicc átmérő: 3mm
Vélemények
Paraméterek
| Modell | 360cm/120g |
| Tagok száma | 3 |
| Blank átmérő fogantyú felett | 11,13mm |
| Gyűrűk száma | 11 |
| Szállítási hossz | 125cm |
| Súly | 254g |
| Nyél | EVA hab |
| Nyél hossza (a bot aljától a nyereg közepéig) | 48cm |
| Spicc átmérő | 3mm |