Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L
| Cikkszám: | DP00992-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L - 20g
|
101003075
|
15 db raktáron
|
889 Ft
|
|
|
|
Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L - 30g
|
101003076
|
10 db raktáron
|
889 Ft
|
|
|
|
Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L - 40g
|
101003077
|
24 db raktáron
|
1.089 Ft
|
|
|
|
Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L - 50g
|
101003078
|
13 db raktáron
|
1.089 Ft
|
|
|
|
Delphin Feeder Kosár Method QUIX Method L - 60g
|
101003079
|
16 db raktáron
|
1.089 Ft
|
|
Leírás
A Delphin fejlesztői csapata által tervezett csúcskategóriás method feeder kosár. Speciális formája van, amely dobás közben a helyén tartja az etetőanyagot, viszont a mederfenékre érve könnyen kiengedi magából. A QUIX feeder kosár nagy előnye, hogy a kivehető csőnek és az ólmozáson lévő horonynak köszönhetően könnyen cserélhető az ólomsúly és a kosár teste. Miután eltávolította a csövet a kosárból, könnyen leveheti azt a főzsinórról, és kicserélheti egy eltérő súlyúval. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi a különböző körülményekhez való alkalmazkodást anélkül, hogy az egész szereléket újra kellene kötni.
Az ólomsúly formája és a bevágások rajta nemcsak tökéletes súlyegyensúlyt biztosítanak, hanem abszolút stabilitást is adnak a szereléknek a mederfenéken. Az aerodinamikus alaknak és a meghosszabbított csőnek köszönhetően minden dobással nagy távolságokat lehet elérni.
Ezenkívül a termék stílusos bordó színű, és piros foltokkal borított fekete ólommal kerül forgalomba. Ez a feeder kosár biztonsági zárral ellátott gyorskapcsos forgóval, és gubancgátló csővel rendelkezik.
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Típusok | 20, 30, 40, 50g |
| Feeder kosár | 55x30x25 mm |
| Cső hossza | 85 mm |