Delphin HANG-3 Mérlegelő Állvány
| Cikkszám: | 870000710 |
| Raktárkészlet: | 9 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 28.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagyon erős és masszív mérlegelő állvány melyen a legnagyobb fogás is lemérhető. Már az első ránézésre észreveszi a legmagasabb minőségű kidolgozást. Barna textil tartóban van elhelyezve. Az állvány maga is barna színű. A porfestésnek köszönhetően nagyon ellenálló és időtálló. A lábak átmérője 25mm! Ezekbe bele van csúsztatva a 20mm átmérőjű másik cső, melyek végei csúcsban végződnek a jobb stabilitás elérése bármilyen körülmények között. A lábak széthúzása és rögzítése stabil klip rendszerrel van megoldva. A lábak fent egy fém önvényben csatlakoznak, melynek az alján található erős horogra lehet felakasztani a mérleget. A Delphin HANG-3 állvény nem hagyja cserben a legextrémebb körülmények között sem!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Legalacsonyabb szint | 95cm |
| Legmagasabb szint | 165cm |
| Szállítási méret | 110x10x10cm |
| Súly | 2,4kg |