Delphin Impala Carp 12' (360cm) 3,00lbs 3 részes bojlis bot
| Cikkszám: | 101000285 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 30.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Első osztályú pontyozó bot a Delphin-től. IMPALA CARP egy top kategóriás bot amit tiszta karbonból készítettek. Rendkívül vékony a bot 3 lbs bot amit 50 mm-es SIC gyűrűkkel szereltek. A boton FUJI orsótartó kapott helyet. A blank egy kopásálló matt lakkfestékkel van bevonva, amely sokkal előnyösebb mint a sima lakk befonat. A kopásálló bottest, könnyű és ellenálló. Minimalista botvég kialakítás jellemzi ami könnyed fogást biztosít és egyszerűen tisztítható. A bot teljes mértékben visszaadja a fárasztás élményét.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 12' (360cm) |
| Dobósúly | 3.00lbs |
| Gyűrűk száma | 6db |
| Súly | 348g |
| Szállítási hossz | 125cm |
| Tagok száma | 3db |
HASONLÓ TERMÉKEK
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 10' (300cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 11' (330cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Raktáron