Delphin Kés Spliter (10cm)
| Cikkszám: | 101001592 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 4.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Skandináv típusú univerzális kés, amely ideális minden horgász, vadászt vagy turista számára. Az extra éles kés penge kiváló minőségű rozsdamentes acélból készül. Az ABS műanyagból készült ergonomikus fogantyú csúszásgátló felülettel van ellátva, amelynek köszönhetően tökéletesen illeszkedik a kézbe. A SPLITER praktikus kemény tokkal rendelkezik, amely könnyen rögzíthető egy övre.
Műszaki paraméterek:
- Teljes hossz: 22cm
- Pengehossz: 10cm
- Penge magassága: 2cm
- Penge vastagsága: 0.2cm
- Penge anyaga: rozsdamentes acél
- Súly: 75g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Teljes hossz | 22cm |
| Pengehossz | 10cm |
| Penge magassága | 2cm |
| Penge vastagsága | 0.2cm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Súly | 75g |