Delphin Leszúrható Ernyőtartó
| Cikkszám: | 435001010 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 2.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin ernyő szúrótartója acélból készül. A két hegyes csúcsnak és lábfelületnek köszönhetően nagyon egyszerűen igen kemény alapokba is benyomható. Az anya a behelyezett ernyő meghúzására szolgál. A tartó az anyának köszönhetően olyan ernyőkhöz is használható, melyek fő rúdja a tartó belső átmérőjénél kisebb átmérőjű. Az egész tartó minőségi kalapácsos festékkel van bevonva, amely hosszú élettartamot és korrózió vagy karcolás elleni védelmet nyújt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Teljes magasság | 30 cm |
| Csőmagasság | 15 cm |
| Csúcsmagasság | 15 cm |
| Belső csőátmérő | 24 mm |
| Lábfelület | 8 cm |
| Tömeg | 0,25 kg |