Delphin LUNA Kemping Lámpa
| Cikkszám: | 900013017 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 6.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin LUNA lámpa horgásztúrákra, túrázásra vagy kempingezésre használható. Súlya mindössze 261 gramm, és a kompakt méreteinek köszönhetően nem lesz teher felszerelésében. 4 világítási módot kínál: 100% -kon világít az első nyomás után, 50% -kon a másodiknál, piros lámpa a harmadiknál kapcsol, és piros villogó lámpa a negyedik lenyomásnál. A fehér fényű 3 LED-panel és a felső piros LED cserélhető 18650-ös akkumulátorról működik. A teljesítménye 5W és a fényereje 220 lumen. Az akkumulátort a mellékelt USB-kábellel lehet feltölteni. A kempinglámpát egy szilárd alapra lehet helyezni, vagy a tetején lévő fémhurokra lógatni. A töltőcsatlakozót gumi kupak védi.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Méret | 170mmx80mm |
| Üzemmód | 2 fehér fényű (50%-4,5h, 100%-2,5h), 2 piros fényű (állandó és villogó - 20h) |
| Tápegység | Li-Ion cserélhető akkumulátor 18650, 1200mAh (csomagolás tartalma) |
| Teljesítmény | 5W |
| Fényerő | 220 lumen |
| Töltés | USB (a hozzácsomagolt kábel segítségével) |