Delphin Magic Összecsukható Vödör
| Cikkszám: | DP00267-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Univerzális összecsukható vödör sorozat nagyon szélles ki használattal. A speciális gumi harmonika rendszernek köszönhetően, ami a kemény perem és fenék között található, minimálisra csökkenthető a szállítási mérete. Mindezek ellenére az edény vízhatlan, és nem deformálódik használat közben. Mindehhez hozzákapcsolódik a kiváló ár ami univerzális társsá teszi a horgászatokon, kempingezéskor, vagy ahol folyékony dolgokat kell szállítani.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Műszaki paraméterek | |
| Magic modell | 5L |
| Térfgat | 5 liter |
| Átmérő | 25cm |
| Magasság | 20cm |
| Szállítási méret | 5cm |
| Magic modell | 10L |
| Térfgat | 10 liter |
| Átmérő | 31,5cm |
| Magasság | 25cm |
| Szállítási méret | 5cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Compac 5L, 10L, 17L Bucket - "camo" mintás 5L/10L/17L-es vödör fedéllel
3.289 Ft -tól
Nincs raktáron