Delphin Mamut 10000 Elsőfékes Orsó
| Cikkszám: | 286033080 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 24.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Időtálló erős orsó nagy kapacitással. Ezt kihasználhatja a harcsa horgászatnál, a vastag monofil és fonott zsinórok használatánál, vagy behúzós pontyhorgászatnál. A nagy fém dobnak köszönhetően, egyik sem fog gondot okozni. Egyedinek számít ennél az orsónál , hogy már alapból karbon betétes fékekkel van felszerelve ami extrém 20kg terhelést is bír. Természetes a fém hajtókar nagyon kényelmes fogantyúval. Az orsó alkatrészei szépen ülnek egymásba és a test se deformálódik extrém terhelésnél sem. Fogaskerekei is felül vannak dimenzionálva, hogy hosszú használat után se mehessenek tönkre. Minderhez hozzájárul az alacsony áttétel is 4.3:1!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Zsinór kapacitás PONTY | 0.25mm/1250m, 0.30mm/880m, 0.35mm/650m |
| Zsinór kapacitás HARCSA | 0.50mm/320m, 0.60mm/220m, 0.70mm/170m |
| Áttétel | 4.3:1 |
| Csapágyak száma | 6+1 |
| Súly | 690g |