Delphin Merítőháló Lebegtető Szivacs Flow
| Cikkszám: | 101002377 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 2.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A FLOW merítő úszó szinte minden standard forgalmazott merítőhöz illeszkedik. Egyszerűen az ipszilonhoz rögzíthető a kellően hosszú tépőzárral, aminek köszönhetően a hálót a víz felszínére helyezheti anélkül, hogy attól kellene tartania, hogy elsüllyed.
Azok számára, akik a nagy úszót kedvelik, vagy vastagabb nyeleket használnak, XL-es méret áll rendelkezésre. A stílusos SLIM változat pedig tökéletesen passzol a modern, vékony nyelű pontyozómerítőkhöz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Hossz | 20cm |
| Külső átmérő | 4cm |
| Belső átmérő a bothoz | 2,5cm |
| A tépőzáras pánt hossza | 29,5cm |