Delphin Merítőnyél Symbol NXT
| Cikkszám: | DP00795-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vizuálisan kellemes merítőnyél a SYMBOL sorozatból, amelyet a kiváló ár / minőség arány jellemez. Vékony szerkezetű szénszálból készül, kellő szilárdsággal a legnagyobb pontyok merítésére. A nyél egyes részei tökéletesen illeszkednek egymáshoz, és a szilárd tüskés csatlakozás minden körülmények között biztonságos rögzítést biztosít. A nyelet megfogási helyein egy gumi csúszásmentes réteg borítja, ami kellemes tapintású és kényelmes kezelhetőséget biztosít. A fejhez való alapos csatlakozáshoz egy minimalista rozsdamentes acél csatlakozót használtunk, amely megerősített ragasztott menet segítségével csatlakozik a nyélhez.
A Delphin SYMBOL NXT nyél tökéletesen illeszkedik a SYMBOL merítőfejhez, de az azonos csatlakozóval rendelkező piacon lévő többi fejhez is.
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Típus | 180cm/2 részes |
| Nyél anyaga | szénszál |
| A nyél teljes hossza | 183cm |
| Szállítási hossz | 117 cm |
| Össztömeg | 280g |
| Típus | 220cm/2 részes |
| Nyél anyaga | szénszál |
| A nyél teljes hossza | 220 cm |
| Szállítási hossz | 116 cm |
| Össztömeg | 305g |