Delphin METAL Merítőnyélhez Fém Csatlakozó
| Cikkszám: | 101004527 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 2.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sokoldalú fém csatlakozó pontyozó merítőhálókhoz. A merítőháló nyelének a merítőfejhez való csatlakoztatásához kell használni. A felhasznált anyagnak köszönhetően nagyon ellenálló a mechanikai sérülésekkel szemben. A METAL univerzális menettel rendelkezik, amely kompatibilis a legtöbb nyél menetével. Szép vizuális részletet jelent a kis Delphin logó a csatlakozón.
Technikai információ:
- A csatlakozó átmérője: 12mm
- Terjedelem: 60mm
- Magassága menet nélkül: 62mm
- Menet hossza: 16mm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| A csatlakozó átmérője | 12mm |
| Terjedelem | 60mm |
| Magassága menet nélkül | 62mm |
| Menet hossza | 16mm |