Delphin OAX Polarizált Napszemüveg
| Cikkszám: | 101005675 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Stílusos, polarizált napszemüveg, amely a korszerű dizájnt a praktikummal ötvözi. Modern megjelenésének köszönhetően nemcsak horgászathoz, hanem mindennapi viselethez is kiváló kiegészítő. Sötét lencsék, matt fekete keret és fa szemüvegszárak jellemzik – ez egy olyan egyedi kombináció, amit nem akar majd levenni.
A masszív, mégis könnyű keret biztosítja a szemüveg alacsony súlyát. A kiváló minőségű anyaghasználat révén rendkívül ellenálló a mechanikai sérülésekkel szemben. A Delphin OAX napszemüveg legfeltűnőbb jellemzője kétségkívül a valódi fából készült szemüvegszár. A gazdag színek megőrzése és a külső hatások elleni védelem érdekében a szemüveget prémium matt lakkréteggel kezelték. Ergonomikus formája tökéletesen illeszkedik bármilyen fejformához, így egész napos kényelmes viseletet biztosít.
A napszemüveg sötét polarizált lencsékkel van felszerelve, amelyek kiszűrik a káros UVA, UVB és UVC sugarakat, így minden körülmények között tökéletes szemvédelmet nyújtanak. Legfontosabb tulajdonságuk a polarizáció – a lencsék megszűrik a vízfelszínről visszaverődő vízszintes fényt, lehetővé téve, hogy tisztán lásd, mi történik a felszín alatt.
A napszemüveghez puha szállítótok és egy praktikus keménytok is tartozik, így tökéletes ajándék minden horgász vagy stílusos kiegészítők kedvelője számára.
A Delphin polarizált napszemüveg egy magas minőségű termék, amely rendelkezik az Európai Unió által előírt összes tanúsítvánnyal és szükséges engedéllyel. Ez garantálja az egészségügyi biztonságot és a csúcskategóriás teljesítményt, amit számos teszt is alátámaszt.
Vélemények
Paraméterek
| Orr rész szélessége | 18mm |
| Lencse mérete | 53x43mm |
| Szárhossz | 15cm |
| Súly | 30g |