Delphin Pénztárca CASH
| Cikkszám: | 101002378 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 4.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin CASH egy praktikus pénztárca, amiben nem csak pénzét, személyigazolványát, hanem egyéb iratait is tárolhatja bármilyen alkalomra. Tartós anyagának köszönhetően értékei mindig védve lesznek.
A tárca belsejében található egy cipzáras zseb a papírpénzek számára, és egy másik a fémérmék számára is. Pénzét ezekben a zsebekben biztonságban tudhatja, amíg úgy nem dönt, hogy szüksége van rá. Ezenfelül három bakkártya tároló zseb is található a tárcában.
Ez a pénztárca tépőzáras és könnyedén becsúsztatható minden zsebbe.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| A táska méretei | 13x10x2 cm |
| Papírpénz tároló zseb mérete | 18x10 cm |
| Pénzérme tároló zseb mérete | 9x8 cm |