Delphin SG ESO Polarizált Napszemüveg
| Cikkszám: | 920121300 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 8.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Profi modell tökéletes utódja. Az ESO azonban sokkal modernebb tervezésű, fekete és barna szín kombinációban. Ez a modell már mindent tartalmaz, amit Ön elvár. A csomagolás nemcsak a napszemüveget de vízben lebegő pántot, tisztítókendőt és egy keményített szállítási tokot tartalmaz. A napszemüveg lencséje barna, a lencse kerete oldalt kiszélesedik így védelmet nyújt az oldalról érkező napsugarak ellen. A szemüvegszárak végei gumi részekkel vannak ellátva, a nem kívánt elmozdulás ellen a fejen. Gumírozott az orr részre felülő felület is. Az SG ESO műagyag kerete tökéletes öntészet munkája és a használt anyagnak köszönhetően rendkívül ellenálló a sérülésekkel szemben.
A Delphin polarizált napszemüveg kiváló minőségű termék, amely rendelkezik az Európai unióban követelt összes vizsgával. Mindez garantálja az egészségügyi alkalmasságot, amit alátámasztott több teszt is.
Vélemények
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Orr szélesség | 1,7cm |
| Lencse mérete | 6,5x4cm |
| Szemüvegszár hossza | 12,5cm |