Delphin Spod Bot APOLLO GenerationX 380cm, 5lbs - 2 részes
| Cikkszám: | 101004707 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 25.579,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy zseniálisan tervezett verziója az APOLLO spod botnak, amely kiváló teljesítményt nyújt még jobb áron. A botot rakéta etetőkosarak dobására tervezték; rendkívül erős és masszív, hogy nehéz felszerelést is rekordtávolságokra lehessen dobni. A második generáció megőrzi elődje minden fontos tulajdonságát, miközben új elegáns dizájnnal és néhány új műszaki jellemzővel rendelkezik.
A bot kúpos blankja fekete matt vastagfalú karbonból készült, hogy jobb tartósságot és gyorsaságot biztosítson, miközben alacsony súlyt tart fenn. Az APOLLO erős, kettős talpú sic vezetőkkel van felszerelve, fekete burkolattal. A talpvezető átmérője 50 mm, hogy sima vonalfutást biztosítson dobáskor. Van egy új típusú tippvezető nagyobb átmérővel és továbbfejlesztett formával a zsinór összegabalyodásának megelőzése érdekében.
A bot egy megbízható DPS orsótartóval van felszerelve, hogy a legnagyobb ponty és surf orsókat is befogadhassa. A bot markolata meg van hosszabbítva, hogy hatékony kart hozzon létre dobáskor. Zsugorodó bevonattal és széles formával rendelkezik a jobb fogás érdekében.
Ha egy megfizethető és erős botot keresel, amely mindig a megfelelő helyre juttatja az etetőanyagot, az APOLLO GenerationX a megfelelő választás számodra.
Műszaki adatok:
- Bot hossza: 380 cm
- Tesztgörbe: 5.00 lbs
- Talpvezető méret: #50
- Blank átmérő a markolat felett: 19,5 mm
- Vezetők száma: 6
- Szállítási méret: 195 cm
- Súly: 418g
- Markolat: osztott fogás, zsugorodó
- Markolat hossza (a bot aljától az orsótartó közepéig): 69,5 cm
- Bot hossza: 390 cm
- Tesztgörbe: 5.00 lbs
- Talpvezető méret: #50
- Blank átmérő a markolat felett: 17,5 mm
- Vezetők száma: 6
- Szállítási méret: 138 cm
- Súly: 494g
- Markolat: osztott fogás, zsugorodó
- Markolat hossza (a bot aljától az orsótartó közepéig): 69,5 cm
Vélemények
Paraméterek
| Bot hossza | 380 cm |
| Tesztgörbe | 5.00 lbs |
| Talpvezető méret | #50 |
| Blank átmérő a markolat felett | 19,5 mm |
| Vezetők száma | 6 |
| Szállítási méret | 195 cm |
| Súly | 418g |
| Markolat | osztott fogás, zsugorodó |
| Markolat hossza (a bot aljától az orsótartó közepéig) | 69,5 cm |
| Bot hossza | 390 cm |
| Tesztgörbe | 5.00 lbs |
| Talpvezető méret | #50 |
| Blank átmérő a markolat felett | 17,5 mm |
| Vezetők száma | 6 |
| Szállítási méret | 138 cm |
| Súly | 494g |
| Markolat | osztott fogás, zsugorodó |
| Markolat hossza (a bot aljától az orsótartó közepéig) | 69,5 cm |