Delphin Spod Bot METEOR Spod 12" (360cm) 5,00lb 2 részes
| Cikkszám: | 101002616 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin METEOR egy kompromisszumok nélküli spod bot hatalmas erővel, amely pontosan oda szállítja a rakétákat, ahol szüksége van rájuk! A 24T karbonból készült vastag falú blank garantálja azt a nagy teljesítménytartalékot, amely a nehéz rakéták nagy távolságra történő dobásához szükséges. Ezen tulajdonságok ellenére a botot viszonylag kis súly jellemzi, ami nagyobb etetési kampányokra predesztinálja, ahol nagy mennyiségű csalit kell a vízbe juttatni.
Ezenkívül a blank teljes hosszában PowerWrap technológiával van megerősítve, ami extra erőt ad neki. Ez egy kiegészítő karbon tekercs a bot körül, ami jelentősen növeli a szilárdságot és a túlterhelési ellenállást, ami a gyakorlatban hosszabb élettartamot és csökkentett mechanikai sérülésekre való hajlamot jelent.
Az egyes részek illesztésein fém PowerJoin gyűrűk találhatók, amelyek célja, hogy minimálisra csökkentsék a blank hasadásának lehetőségét a gyakori etetések során.
A Delphin METEOR szilárd kéttalpas SIC gyűrűkkel van felszerelve, az 50-es méretű keverő gyűrű biztosítja a zsinór ideális vezetését. A bevált DPS orsótartó lehetővé teszi bármilyen nagy spod orsó rögzítését.
A bot összkialakítását elegáns narancssárga kiegészítők teszik teljessé, de az érdekes terepszínű EVA nyélvég is, ami nagyon kényelmes a kézben a gyakori dobások során.
Vélemények
Paraméterek
| Modell | 360 cm / 5 lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Blank átmérője a nyél felett | 16,2 mm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Szállítási hossz | 186 cm |
| Súly | 450 g |
| Nyél | PowerWrap, Shrink, EVA hab |
| Nyél hossza (a bot aljától a nyereg közepéig) | 68 cm |
| Keverő gyűrű mérete | 50 mm |