Delphin Szék Yogeen C2G Moon
| Cikkszám: | 101002542 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Delphin YOGEEN C2G Moon szék. A Delphin YOGEEN egy olyan szék, amely magasabb szintre emeli a horgászat kényelmét. A szék szerkezete nagy stabilitást, nagy teherbírást, valamint gyors és kompakt összecsukhatóságot kínál.
A szék felülete strapabíró 600D anyagból készült, ami a saját C2G terepszínűnkkel van bevonva. Vastag és puha párnázata gondoskodik a kényelemről.
A C2G STALX sorozat tartalmaz néhány szállítási innovációt is. Az egyik ilyen újítás egy tépőzáras pánt, amelyet a szék köré kell tekerni, hogy megakadályozza annak kinyílását. Az oldalán és a tetején található fogantyúk további előnyt jelentenek, megkönnyítve a szék szállítását.
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Ülőfelület mérete | 60x55 cm |
| Háttámla magassága | 55 cm |
| Ülőfelület magassága | 35 cm |
| Súly | 5.5 kg |
| Szállítási méret | 95x40x30 cm |