Delphin Tartalék PVA Háló n’tastic QUICK
| Cikkszám: | DP01112-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a tartalék PVA háló rövidebb idő alatt oldódik fel, és ideális választás a hidegebb hónapokban, vagy sekély vizekben történő horgászathoz, ahol a szerelék gyorsabban süllyed a fenékre. Az alapos varrás megakadályozza a háló elszakadását, és könnyű feltölteni még a legfinomabb szemcséjű csalikkal is. Így közvetlenül a szereléken használhatja a csalogatóanyagokat és magát a horogcsalit.
A PVA háló a víz hőmérsékletétől függően feloldódik, és a csalogatóanyagokat a csali közelében engedi el, hogy vonzóbbá tegye a halak számára.
Figyelem: A PVA-termékek vízben oldódnak, csak száraz kézzel dolgozzon velük, hogy elkerülje a termék károsodását vagy deformálódását.
Technikai információ:
- Átmérő: 25 mm (keskeny); 35 (széles)
- Hossza: 10 m
- Oldódási idő: kb. 40 másodperc/5°C vízben
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 25 mm (keskeny); 35 (széles) |
| Hossza | 10 m |
| Oldódási idő | kb. 40 másodperc/5°C vízben |