Delphin Táska Classa Carryall - XXL
| Cikkszám: | 101003681 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 18.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin CLASSA CarryALL XXL táska ideális társ horgásztúráihoz. Ezt a tágas és funkcionális táskát kifejezetten a szükséges felszerelések és ruházat horgászhelyre történő szállítására tervezték.
Tartós és ellenálló anyagokból készült, így biztosítja a hosszú élettartamot és a benne lévő tartalmak védelmét a kedvezőtlen időjárási körülményekkel szemben. A táska sarkainál megerősített, így üres állapotban is megtartja formáját. Ezenkívül az alsó rész gumi anyaggal van ellátva, amely megakadályozza a nedvesség beszivárgását a nedves talajból, így megóvja ruházatát és felszerelését a nedvességtől.
A fő tárolórekesz mellett a táskában két oldalzseb és egy elülső cipzáras zseb található a kisebb kiegészítők számára. A táska fedele alatt praktikus cipzáras hálós zseb található.
A táska fő rekeszét a CLASSA, SPACE vagy AREA sorozat további táskáinak befogadására tervezték. A táska minőségi cipzárral van felszerelve, amiken Delphin logóval ellátott gumis fülek találhatók.
A táska a tetején található textil fogantyúval vagy a vállon átvehető kényelmes vállpánttal szállítható.
Vélemények
Paraméterek
| A Táska mérete | 55x35x30cm |
| A belső rekesz teljes méretei | 50x30x30cm |
| Első zseb mérete | 35x20x3cm |
| Oldalsó zseb mérete | 25x20x3cm |