Delphin Táska NuEVA CarryALL
| Cikkszám: | DP01136-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az EVA anyag és a minőségi varratoknak köszönhetően ez a táska teljesen vízálló, így még rossz időjárási körülmények között is tökéletes védelmet nyújt a belsejében tárolt felszerelés számára. Ráadásul nagyon könnyen tisztítható, és nem szívja magába a szagokat. Folyékony attraktorok, dip-ek vagy booster-ek szállítására is alkalmas.
Elöl egy cipzáras zseb található, amely extra tárolóhelyet biztosít.
A NuEVA sorozata kifinomult színekben készül, amit ponty logók tesznek teljessé, ez a részlet pedig minden lelkes pontyhorgász számára kellemes látványt jelent.
Állítható vállpánttal és fogantyúkkal van ellátva, hogy praktikusabb legyen a szállítás.
A Delphin NuEVA Simple 30x22x20cm horgásztáska egy EVA anyagból készült, sokoldalú táska, amit különféle horgászfelszerelések, műcsalik vagy csalik tárolására terveztek.
- Méretek: 30x22x20cm
A Delphin NuEVA Simple 35x25x30 cm horgásztáska egy EVA anyagból készült, sokoldalú táska, amelyet különféle horgászfelszerelések, műcsalik vagy csalik tárolására terveztek.
- Méretei: 35x25x30cm
- Első zseb mérete: 30x20x6cm
A Delphin NuEVA Large 45x30x35 cm-es horgásztáska egy EVA anyagból készült, sokoldalú táska, nagy tároló kapacitással, amit különféle horgászfelszerelések, műcsalik vagy csalik tárolására és szállítására terveztek.
- Méretei: 45x30x35cm
- Első zseb mérete: 35x20x6cm
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Anyaga | EVA |
| Simple | |
| Méretek | 30x22x20cm |
| Medium | |
| Méretei | 35x25x30cm |
| Első zseb mérete | 30x20x6cm |
| Large | |
| Méretei | 45x30x35cm |
| Első zseb mérete | 35x20x6cm |