Delphin TORKS CORK Bojlis Botok
| Cikkszám: | DP00385-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A 3lb dobó terhelés univerzális a dobásokhoz és kiváló hal fárasztáskor a félparabola akciója is. A mat szürke 24T karbon blank fém hatással különleges és érdekes egyszerre. Kéttalpas SiC betétes gyűrűsorral van ellátva, a 300cm-es bot 40mm átmérőjű keverőgyűrűvel, míg a 360cm-es 50mm átmérőjű keverőgyűrűvel van ellátva. A TORKS-on minőségi FUJI orsótartó található, melynek színezete illik a bot külleméhez. A nyél természetes parafa és RUBBER CORK kombinációja, melyet a legjobban terhelt részeken használtunk. Ideális társat talál minden modern horgász aki nem csak a fekete színt szereti.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Műszaki paraméterek | |
| Modell 300cm/3lbs | |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 155cm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Súly | 432g |
| Markolat | rubber cork és parafa |
| Orsótartó | FUJI |
| Markolat hossza (a bot alsó részétől a nyereg közepéig) | 57cm |
| Modell 360cm/3lbs | |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 186cm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Súly | 439g |
| Markolat | rubber cork és parafa |
| Orsótartó | FUJI |
| Markolat hossza (a bot alsó részétől a nyereg közepéig) | 60cm |
| Modell 360cm/3lbs | |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 126cm |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Súly | 445g |
| Markolat | rubber cork és parafa |
| Orsótartó | FUJI |
| Markolat hossza (a bot alsó részétől a nyereg közepéig) | 68cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Century C2 MK2 Master Rod Command & Control Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő
Century C2 SP Master Rod Special Performance Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő