Delphin TRIOS Fejlámpa (1W)
| Cikkszám: | 900013015 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 3.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A TRIOS a fejlámpák alaptípusa, amely nemcsak árával szólítja meg. Három LED-et kínál egy zöld műanyag testbe. Ez dönthető, így kényelmesen világíthat szerelék készíttetés közben, vagy a sátorban olvasáskor. A lámpa teste egy rugalmas hevederre van helyezve a Delphin logóval és a TRIOS névvel. A lámpa tetején lévő hatalmas fekete kapcsolóval kapcsol be. Fejlámpa 3 fehér fényerőszinttel. Egy kattintás 70% -on világít 5 órán keresztül, 100% -os teljesítményt második kattintással érjük el és 3,5 óráig bírja, a harmadik kattintás után 30% -on világít, és az elem élettartama 12 óra. Tartsa lenyomva a gombot, hogy aktiválja a piros oldalsó diódákat, amelyek világíthatnak, villoghatnak vagy SOS jelet bocsáthatnak ki.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Fényforrás | 1db fehér LED, 2db piros LED |
| Teljesítmény | 1W, 60lm |
| Akkumulátor | 2x1.5V, AAA (a csomagolás része) |
| Méret | 57x30x33mm |
| Tömeg | 58g |