Delphin UNI cseregörgő székekhez / 2db
| Cikkszám: | 101004198 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 1.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Univerzális pótgörgő székekhez tartós kemény műanyagból. Kompatibilis a Delphin TRIUMPH székkel, de szinte minden, a piacon kapható, azonos felépítésű székkel is.
Műszaki paraméterek:
teljes hossz: 30mm
külső átmérő: 30mm
furat átmérő: 8mm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| teljes hossz | 30mm |
| külső átmérő | 30mm |
| furat átmérő | 8mm |